20170624_140829

WRO _ ławka i Kapsel Cup nad Odrą – 24 cerwca 2017r.

Jakieś dwa tygodnie temu spotkaliśmy się z Fundacją OnWater.pl aby wymyślić działanie związane z imprezą TUMSKI CUP.

Tymczasem i w międzyczasie na bulwarze Marii i Lecha Kaczyńskich powstał trójwymiarowy napis, który układa się w wyraz „WRO”,  zaprojektowany został tak, aby było można na nim usiąść oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z widokiem na Odrę i most Grunwaldzki (Więcej informacji na temat projektu zrealizowanego w ramach wrocławskiego budżetu obywatelskiego znajdziecie tutaj: https://www.wroclaw.pl/rozmawia/instalacja-wro-juz-stoi-przy-moscie-grunwaldzkim-zdjecia ) ….taki turystyczny smaczek :)

kontynuując

Spotkaliśmy się (Ja – Graża i Aleksandra) razem z Kamilem Zarębą (prezes Fundacji Onwater.pl) oraz Anią Surówką, aby ustalić co można by zrobić w ową w sobotę 24.06.2017 r. Ustaliliśmy,że skonstruujemy TOR KAPSLOWY w kształcie napisu WRO – skomplikowany tor przeszkód na którym każdy będzie mógł odbyć wyścig, zmierzyć się przeszkodami, poczuć emocje i przypomnieć sobie lata dzieciństwa.

Stało się!!!! 

i było cudownie!!!  Miałam przyjemność sędziować…i muszę powiedzieć,że bawiłam się przednio!!!!

pozwolę sobie na oficjalne podziękowania:

Bardzo dziękuję za kolejne zaproszenie do współpracy  z Fundacją OnWater.pl – czyli Kamilowi Zarębie, który z pomocą Krystiana w ogromnej mierze poskładał ten wspaniały tor kapslowy . Dziękuję za wsparcie w akcji Krzysztofowi Zarębie – dzięki Krzyśkowi mogłam sobie pozwolić na chwilę cienia w tym sobotnim upale szaleńcu! Dziękuję za promocyjne napisy kredą na ulicy Ani Surówce i Sarze.

A przede wszystkim dziękuję wszystkim tym, którzy wzięli udział w KAPSLOWYM WYŚCIGU za stworzenie cudownych drużyn i wspaniałej atmosfery! Oczywiście przedziału wiekowego nie było więc i ja mogłam się wesprzeć osobami którzy spędzili dzieciństwo na grze w kapsle!!! 

A teraz czas na zdjęcia SZTUKiSZUM ( CC-BY-NC-SA) :

 

20170507_205255images1logo-onwater.pl2_