13428474_1353306781351791_4442761670021997636_n

LAS capm !!!! 17 czerwca – 19 czerwca 2016r

 

Góra Radunia -Las campMiejsce: Góra Radunia

https://www.facebook.com/events/995144130563390/?active_tab=posts

NA TEMAT DZIAŁANIA (treść organizatorów LAS camp):
„Czas najwyższy rozpocząć LAS camp.
W pięknym plenerze, z dala od cywilizacji, pośród natury. Jesteśmy na początku naszej drogi tworzenia cyklicznego wydarzenia, spotkania z przyrodą, z muzyką, przenikającego sztuką.
Chcemy aby każdy kto przybędzie do LASu mógł wejść w głąb swojej duszy i odpłynąć wraz z falami magicznych dźwięków. Organizujemy pierwszą edycję ( taki starter, spotkanie przyjaciół ) festiwalu LAS. Festiwal póki co to zbyt mocne słowo dla tego też jest to po prostu CAMP przy całonocnej i dziennej muzyce, wraz z klimatem który postaramy się dla was stworzyć.

Szczegóły są takie:
Zapewnimy muzykę w całości elektroniczną .Stworzymy dwie strefy, FOREST oraz SUN Stage. Dźwięki jakie chcemy wam zaoferować to pomieszane gatunki dub, ambient, minimal i psytrance.
Zapewnimy miejsce na rozbicie swojego campa oraz niesamowite widoki. Na miejscu zaoferujemy wam strefę gastronomiczną i bar. Przestrzeń wypełnimy światłem i instalacjami aby każdy mógł odbyć swoją podróż przez LAS ja najmilej.
SZTUKiSZUM (SZiSZ) to Stowarzyszenie, które zajmuje się szeroko pojętą sztuką – od najmłodszych do najstarszych. W działania SZiSZ wpisuje się tworzenie we Wrocławiu aktywnego ośrodka kreowania środowiska artystyczno – kulturalnego, stanowiącego miejsce eksponowania i konfrontacji nowatorskich działań artystycznych twórców z kraju i z zagranicy.”

ZAPRASZAJĄ WIĘC!!! A i my przyłączeni partnersko do LAS camp zapraszamy tych którzy przybędą, bo ……ZDĄŻYLI ZAKUPIĆ BILETY :) Jak widać wielu chce do Lasu….a niestety BILETY WYPRZEDANE!!!!!!

Jako SZTUKiSZUM w partnerstwie z CANOP’ART zaproponujemy SIEĆ SPOŁECZNĄ.

__

To może co nieco o CANOP’ART :

Canop’Art est un village itinérant accueillant des artistes en résidence dans les arbres afin de créer des oeuvres qui sont ensuite exposées, dans le but de tisser des liens entre villes et forêts.
Canop’Art is a travelling village hosting artists in trees for creative residency, afterworks pieces are exhibited to encourage nets between town and forest.

i o Nas dla przypomnienia.
Grupa SZTUKiSZUM zrealizowała min. festiwale BALONOLAS (2012r., 2013r., 2014r., 2015) BalonOFF (2013r., 2014r., 2015), DNI NIEWAŻKOŚCI w Wolimierzu w Partnerstwie z Canop’Art (2013r.), Wystawę ExxPO-ExXpE art recycle w Espace Jour et Nuit Culture w Paryżu (2013r.), TEATRALNE PODWÓRKA we współpracy z Teatrem Małe Mi (2015 r.), min. PŁASKORZEŹBY Z RECYKLINGU podczas „SPRZĄTANIA RZEK WROCŁAWIA”we Współpracy z Fundacją OnWater.pl „(2015r., 2016r.). Grupa SZiSZ realizuje wyjątkowe warsztaty.

JAKO SZiSZ TREE-TIM-TI-RIM-TEAM zaproponujemy warsztaty:

SŁOWIAŃSKIE AMULETY – LALKI SPEŁNIAJĄCE ŻYCZENIA A NAWET MARZENIA

Korzystając z tak wspaniałej okazji jaką jest wielkie spotkanie na łonie natury i

powrót do źródeł przy muzyce i śpiewie, leśnej kuchni i medytacji, poznajmy jedną

z tradycji naszych słowiańskich przodków – lalkę motankę spełniającą marzenia.